Yatak Odası

Aydınlık Yatak Odası Dekorasyonları

aydinlik-yatak-odalari
Yazan dekoreder

Yatak odası dekorasyonu için öncelikle mekana göz atmalısınız zira aşırı küçük odalarda yanlış seçimler sonucunda beklemediğiniz kötü sonuçlar alabilirsiniz. Eğer aydınlık bir yatak odası istiyorsanız mutlaka odanızın boyutlarına uygun bir yatak seçmeli ve odada fazla eşya barındırmamalısınız.

aydinlik-yatak-odalari

Beyaz duvarlar ve perdeler yatak odası dekorasyonu için ışığın daha fazla yansımasına neden olacaktır. zeminin de açık olması veya açık renk halılar kullanmanız istediğiniz sonucu almanızı kolaylaştırır. aksesuarlardan hoşlanıyorsanız odanızdaki renklere uyumlu olacak çerçeveler veya konsollar kullanabilirsiniz. Geniş olmayan odalar için mutlaka küçük boyutta komodinler ve eşyalar kullanmalısınız.

beyaz-yatak-odasi-dekorasyonu

Beyaz yatak örtüsü, beyaz halı, beyaz perdeler dışında mavi de aydınlık görünüm için kullanabileceğiniz renklerden biri. olabildiğince renkleri aralara serpiştirecek şekilde kullanmalısınız.

dekorasyon-yatak-odasi

mümkünse gardırop kullanma işini soyunma odasına bırakın ki yatak odanızda fazla yer işgal etmesin. Modern yatak odalarında bitki kullanmak da son derece güzel bir görünüme neden olabilir.

en-modern-yatak-odalari en-yeni-yatak-odalari yatak-odasi-dekorasyonu

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın