Dekorasyon Fikirleri

2016 Duvar Kağıdı Modelleri

Son zamanlarda taş desenli duvar kağıtları ofis, konut, restoran ve cafe, modern showroom ve otel dekorasyonlarında sıkça tercih edilen ve rağbet gören dizayn aksesuarıdır. Evimizin ofisimizin iç ve dış mekan dekorasyonları için ferah ve parlak bir görünüm elde etmek adına tercih edilen ithal duvar kağıtları arasında hem çok şık ve dekoratif, aynı zamanda modern yapıları ile fark yaratan 2016 taş desenli duvar kağıtları bu sene en çok tercih edilen modeldir. Çağdaş görünümleri ile mekanlara değer katarken aynı zamanda lüks bir görünüm yaratan taş desenli duvar kağıtları bir çok farklı renk seçeneği ile yüzlerce farklı modellerle karşımıza çıkmaktadır.

yemek odası 2016 Duvar Kağıdı Modelleri

Özellikle bayanların ev dekorasyonu için bu yıl oldukça ilgi gören taş desen duvar kağıtları başta oturma odası olmak üzere, yatak odası, antre ve koridor, ardiye ve yapı içi kolonlarda ev sahibine oldukça modern ve şık bir görünüm sunuyor.

temalı 2016 Duvar Kağıdı Modelleri

oturma odası 2016 Duvar Kağıdı Modelleri

mutfak 2016 Duvar Kağıdı Modelleri

giriş 2016 Duvar Kağıdı Modelleri

en güzel 2016 Duvar Kağıdı Modelleri

desenli 2016 Duvar Kağıdı Modelleri

çiçekli 2016 Duvar Kağıdı Modelleri

baskılı 2016 Duvar Kağıdı Modelleri

baloncuklu 2016 Duvar Kağıdı Modelleri

2016 Duvar Kağıdı Modelleri

3d 2016 Duvar Kağıdı Modelleri

Evimiz için duvar kağıdı seçerken evinizde kullanacağınız eşyalara ve zemin rengine, kaplamasına dikkat etmeli olabildiğince şık görünen ve tarzınıza uygun olanları seçmelisiniz. İyi bir seçim yapmak zor olsa da, şık duvar kağıtları seçerken dikkat etmemiz gereken bazı püf noktalar vardır. Duvar kağıdı seçip alırken modeli ve rengi kadar üretim malzemeleri ve boya maddelerine dikkat edilmesi gereklidir. Bazı gerekli olan konular başlı şöyledir.

  • Sağlık için su bazlı boya ile desenlemiş duvar kağıdı almalıyız.
  • Silinebilen duvar kağıdı leke ve kir için önemlidir.
  • Güneş ışığına dayanıklı olup hava alabilen kağıtları tercih etmeliyiz.
  • En önemli özellik ise anti bakteriyel olmasıdır.

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın