Bahçe

2016 Bahçe Dekorasyonu

Çoğu insanın hayalleri arasındadır bahçeli bir evde yaşamak. Güzel bir bahçede aileniz ile vakit geçirmek gerçekten paha biçilemez bir mutluluktur. Lakin pek az insan bahçe sahibi olmanın zorluğunu biliyor. Çünkü dillere destan güzel bir bahçe için hem zamanınızın çoğunu ona ayırmalısınız hem de iyi bir bütçeye sahip olmanız gerekmektedir.

büyük 2016 Bahçe Dekorasyonu

Bahçenizle ilgilenmeli ve ona özen göstermelisiniz. Eğer bu istek içinizde varsa ve kendinize güveniyorsanız ayrıca bahçe sizin için hobi ise çok şanslısınız. 2016 bahçe dekorasyonunda sınırsız teknik ve çeşit sizleri bekliyor.

2016 Bahçe Dekorasyonu

Bu yıl bahçe dekorasyonu alanında kasa, el arabası, panjur ve kova gibi eski eşyaların kullanılarak yapılan dekorasyon çalışmalarıdır. Eski bir el arabasının içine rengarenk çiçekler dikip bahçenizin en güzel köşesine koyabilirsiniz.

farklı 2016 Bahçe Dekorasyonu

Yine hasırdan mobilyalar seçerek (masa, sandalye, salıncak vs.) bahçe dekorasyonunu bahçenize yansıtabilirsiniz. Örneğin; bahçenize fark katmak için beyaz çakıl taşlarını kullanabilirsiniz.

lüks 2016 Bahçe Dekorasyonu

Son zamanlarda kiremitler de bahçelerde etkin şekilde kullanıldığı için siz de küçük parçalarla bahçenizde yürüme yoluna hoş bir etki katabilirsiniz. Küçük taşlarla süslediğiniz yolların üstündeki ufak palmiye ağaçları ve duvarlarında beyaz ahenk ile kaplanmış bazı yerleri şerit şerit demirlerden oluşan bu değişik tarza sahip bahçe hem sizi mutlu edecek, hem de konuklarınızın beğenisini kazanacaktır.  

modern 2016 Bahçe Dekorasyonu

Diğer yandan ise çiçeklerle bezenmiş bir bahçe kendinizi evinizde daha iyi ve konforlu hissetmenize neden olur. Çünkü çiçekler ruhunuza iyi gelir ve yeşil renk olarak herkese huzur verir.

örnek 2016 Bahçe Dekorasyonu

Sarmaşıklar, bahçe bitkileri ve çiçeklerle baş başa kalmanın vermiş olduğu huzuru kaçırmak istemezsiniz. Bahçenizde keyifle yudumlayacağınız her kahve size huzur verecek.

renkli 2016 Bahçe Dekorasyonu şık 2016 Bahçe Dekorasyonu trend 2016 Bahçe Dekorasyonu uygun 2016 Bahçe Dekorasyonu

Bahçe dekorasyonu ile ilgili diğer yazılarımı size görsel açıdan fikir verebilir. 

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın