Aksesuarlar Dekorasyon Fikirleri

10 Adımda Evlerinizi Güzelleştirin

dekoratif-yastiklar
Yazan dekoreder

Ev dekorasyonu konusunda basit ama etkili fikirler her zaman işe yarar. Kimi zaman eski eşyaları yenileyerek, kimi zaman da küçük bütçelerle alabileceğiniz aksesuarlarla evinizi güzelleştirmek oldukça kolaydır. Örneğin evinizin her yerinde şık aynalar kullanabilirsiniz. Eğer eski aynalara sahipseniz, çerçevelerini mobilyalarınıza uygun bir renkte kullanarak veya eskitme yöntemini kullanarak çok daha işlevsel bir hale getirebilirsiniz.

ayna-modelleri

Küçük çerçeveler alın ve sevdiğiniz resimleri içlerine yerleştirin. Resimdeki gibi bir duvarınıza birden fazla şekilde asılmış bu çerçeveler gibi siz de evinizde harika bir dekorasyon yapmış olacaksınız.

cerceveli-dekorasyon

Ev dekorasyon fikirleri için küçük bütçelerle sağlayabileceğiniz yöntemlerden biri de ev bitkilerinden yararlanmaktır. Değişik saksılar alarak evlerinizde bambaşka bir ortam sağlayabilirsiniz. Devasa bitkiler de kullanabilir veya sevdiğiniz çiçekleri de güzel saksılara yerleştirebilirsiniz.

dekorasyon

Duvarlara raflar koymak iyi bir fikir olabilir ve ev dekorasyonu konusunda size epeyce yardımcı olabilir. Hasır veya kumaş sepetler hem bu raflarda güzel görünecek, hem de evdeki dağınıklığı büyük oranda hafifleteceklerdir.

dekorasyon-fikirleri

Dekorasyon önerileri için ille de birinden yardım almanıza gerek yok. Kullanmadığınız eski bir taburenin üzerine içinde güller olan bir vazı yerleştirerek harika bir sehpa elde edebilirsiniz.

dekorasyon-onerileri

Dekoratif kutular neredeyse tüm dünyada popüler ve herkes bu harika kutulara bayılıyor. Renk renk ve çeşit çeşit olmaları da evlerinizdeki ihtiyaca uygun olanını bulacağınız anlamına geliyor.

dekoratif-kutular

Evinize küçük dokunuşlar yapmanın bir yolu da renkli, desenli yastıklar veya kırlentler kullanmaktan geçiyor.

dekoratif-yastiklar

Eski ve antika eşyalarınızı yine eski bir konsolu boyayarak sergileyebilir, harika bir köşe oluşturabilirsiniz.

ev-dekorasyon

Çöp kovanızı boyamak veya desenli yapışkanlar kullanmak da bir anda kimsede olmayan dekoratif bir çöp kutusu elde etmenizi sağlayabilir.

ev-dekorasyonu

Anneannenizden kalan fincan takımlarını duvardaki bir rafta sergilemeye ne dersiniz?

fincan-takimlari

Ev dekorasyon fikirleri için diğer yazılarımıza göz atmak da harika çözümler bulmanıza yardımcı olabilir.

Yazar Hakkında

dekoreder

Yorum Yazın